Новорічні корпоративи

Ялинко, гори!

Які тільки не ходять чутки про новорічні вечірки, можливо, вина тому, зарубіжні фільми, але те, що кожен колектив потребує трохи релаксу для перезавантаження на наступний рік – це факт! Ресторан «Софія» у місті Долина пропонує Вам зібрати своїх колег навколо новорічної ялинки у стінах свого закладу та власноруч запалити майбутній рік яскравими емоціями, запрограмувати успіх та розквіт своїй фірмі та навіть спровокувати боса на деяку відвертість…

Варіанти новорічного відпочинку в готелі «Софія»

Їх безліч. І кожен із них – це можливість не тільки смачно поїсти, а й отримати порцію нових вражень! Що пропонує готельно-відпочинковий комплекс? Розкішна камінна зала – це затишні посиденьки, селфі на фоні каміну та ніч відвертих зізнань, створення цілей та планів на майбутній рік. Обов’язково створіть колективну карту бажань та випадково (чи зовсім і не випадково) покажіть її шефу… Кальянна кімната відмінно підійде для тих, хто не боїться чогось нового та твердо знає чого прагне. Тут можна усамітнитись та поринути в світ екзотичних відчуттів… А яка корпоративна вечірка «без рюмки водки на столе»? Готельно-відпочинковий комплекс пропонує Вам відсвяткувати Новий Рік незабутньо із музикою та танцями.

А тепер про переваги відзначення новорічних корпоративних вечірок у ресторані «Софія» міста Долина: молодіжне місце, недорогі ціни, паркувальна зона, елітний алкоголь, приміщення з окремими кімнатами та залами, можливість бути тільки з своєю компанією, а також гарно та яскраво зустріти прийдешній рік!