Корпоративні вечірки

Свято для усіх

Тільки той, хто бодай раз у життя влаштовував корпоративні вечірки для своїх колег знає, що це надзвичайно кропітке та емоційно затратне завдання. Адже при виборі місця проведення та меню для корпоративної вечірки потрібно подбати про найменші дрібниці. В іншому випадку це призводить до курйозів, непорозуміння та розбрату в колективі. Традиція, яка склалась у готельно-відпочинковому комплексі «Софія», передбачає попереднє обговорення усіх деталей. Це дозволяє персоналу уникнути різного неприємностей, а Вам сповна насолодитись святом із своїми колегами! До речі, знаходиться цей ресторан у місті Долина.

Кожен може знайти дещо для себе

Про особливості закладу можна розповідати багато, а ще краще – один раз побачити на власні очі! Простора мармурова зала для пишних банкетів, затишні камінна та кальянна кімнати, бар, літня тераса, танцпол, витончений зимовий сад – це місця, де Ви та Ваші колеги зможуть відпочити, розслабитись у неофіційній атмосфері, зробити чудові світлини та обговорити останні чутки на роботі (куди ж без цього).

Переваги корпоративних вечірок у «Софії»

Особисто нас дещо лякає перспектива одноманітного вечора і цього точно не побажаєш гостям готельно-відпочинкового комплексу. Велика територія дозволяє «нагуляти апетит», час від часу змінювати локації, знайомитись із іншими гостями та почуватись вільно. Окремої уваги також заслуговує меню, яке пропонує різноманітні варіанти для тих у Вашому колективі, хто «завжди на дієті», «не переносить часнику», «веган», «гурман», «любитель гостренького». Жарти жартами, але готель «Софія» у місті Долина гарне місце для проведення корпоративних свят!