Дитячі свята

Усі ми родом із дитинства

Прагнете для своєї дитини тільки найкращого? Щоб донечка відчула себе принцесою на власному банкеті, а син королем свята? І взагалі, щоб було весело-весело! Радісно-радісно! Шукаєте ресторан, де кращі та бюджетні ціни? Відкриємо Вам секрет, що стіни нашого закладу розквітають новими барвами, коли у них лунає щасливий дитячий сміх, тому колектив готелю «Софія» у місті Долина справді зацікавлений у створенні яскравого свята для Вас і Ваших дітей!

Ніяких обмежень для розваг

Готельно-відпочинковий комплекс має у своєму арсеналі низку затишних приміщень для проведення сімейних свят – камінна зала, віп-зала, зимовий сад, літній майданчик та багато чого іншого. Вдосталь побігати на території закладу, посмакувати святковим меню, посидіти у альтанках, запалити на танцполі – зможуть як і найменші гості дитячого свята, так і підлітки. У залах розміщені великі екрани, які Ви можете використати для перегляду знакових відео з життя своєї дитини. Переживати знову і знову миті появи на світ свого малюка, перший зубчик, перший раз у перший клас – це так потрібно і так важливо у такий день…

Очевидно, що заклад «Софія» у місті Долина – незвичайне казкове місце для відзначення дитячого дня народження. Отож, не вагайтесь куди піти, а обирайте ресторан, де знаються на дитячому відпочинку!