Віп-зала

Домашній затишок

Є категорія свят, які б Вам хотілося відсвяткувати у тісному колі. Так, щоб заховатись від буденного галасу та мати більше часу для найрідніших. Звичайно, що для когось кухня у власному домі – це найзатишніше місце, але, погодьтесь, що готувати декілька годин поспіль – заняття не для всіх. То що ж робити, якщо душа прагне затишного свята, домашньої атмосфери та вишуканої кухні? У віп-залі «Софії», яка розташована у місті Долина, знають толк у гармонійному поєднанні трьох ідеальних складових найкращого свята! Мерщій одягайте святковий одяг та нумо в найкращий ресторан міста!

Свята, котрі відзначають саме тут!

Обговорення бізнес-ідей за ланчем, проведення презентацій нових товарів, сімейні зустрічі, дитячі дні народження, корпоративні вечірки, дні народження – все це та багато іншого відбувається у готельно-відпочинковому комплексі чи не щодня. Готельно-відпочинковий комплекс «Софія» – це можливість зібрати за одним столом своїх давніх друзів, згадати чудові моменти минулого…  Новий Рік та інші знакові події святкують саме тут.

Шукаєте дещо особливе?

Інтер’єр та меню сподобаються навіть найвибагливішим гостям, а що ще потрібно для створення яскравої події? Сприяє створенню інтимної затишної атмосфери також й те, що приміщення дещо «заховане» у самому комплексі та розраховане на 24 гостей. На території готельно-відпочинкового комплексу в місті Долина є безліч локацій для фото, альтанки та простора паркувальна зона. Дозвольте ресторану «Софія» подбати про Ваше свято, яке обіцяє стати найдивовижнішою подією Вашого життя!