Камінна зала

Затишне приміщення

Ви у пошуках затишного та недорого місця, де можна посидіти тісною компанією з келихом вина та доволі потанцювати та відсвяткувати важливий день? Думаєте, в яке ж кафе піти? Готельно-відпочинковий комплекс «Софія» (Долина) може запропонувати для Вас дещо неординарне та особливе. Камінна зала – це просторе гарне приміщення, затишку якому надає, власне, камін та величний королівський інтер’єр. Тут залюбки погодяться допомогти Вам організувати святкування дня народження, корпоративної вечірки, банкету, Нового Року та безлічі інших сімейних свят. Повірте, що таке свято запам’ятається надовго!

Відмінно для невеликих компаній

Недорого, але не менш якісно, можна відсвяткувати зустріч давніх друзів, день народження, сімейне свято у камінній залі комплексу. Ціни – приємно здивують, адже час від часу влаштовуються знижки на певні категорії послуг. Карта бару – це вершки алкоголю різних країн світу. Насолоджуйтесь кожним ковтком та смакуйте життя! До Ваших послуг також і літня тераса та спокійні альтанки. Якщо Ви поки самотні, то не варто засмучуватись. Розгляньте комплекс, як місце для корисних знайомств…

Камінна зала у готельно-відпочинковому комплексі «Софія» – це класика поєднана з молодіжними віяннями, де можна затишно посидіти, побалакати, посмакувати випічкою чи морозивом та іншими кондитерськими виробами. Шукайте нас на карті!