Кальянна кімната

Оригінальна розвага у Долині

Не всі знають, що батьківщина кальяну – Індія. Ця річ завжди носила елітарний характер та була ознакою забезпеченості власника. Вважається, що саме завдяки цьому приладу можна відчути усю різноманітність запахів. Чи знаєте Ви про те, що у готельно-відпочинковому закладі «Софія», який розташований у місті Долина, можна поринути у світ арабських розваг? Маєте хорошу можливість зібрати своїх близьких та у буквальному значенні «викурити люльку миру». Доведено, що таким чином можна не тільки розслабитись та відпочити, а й поєднатись та примиритись. Кальянна кімната у ресторані – це дещо особливе місце для справжніх гурманів відпочинку.

Затишне місце, де можна відсвяткувати особливу подію

Східна культура завжди асоціювалась із спокоєм та високим естетизмом. Ці відчуття можна отримати в цій залі, оскільки елементи величної єгипетської культури, європейський комфорт та інтимний дизайн молодіжної (і не тільки!) камінної зали сприяють створенню незабутньої атмосфери Вашого особливого дня. Сюди приходять для того, щоб поринути у яскравий світ неповторних вражень.

Ніякого шансу шаблонності!

Втомились від галасливих застіль та одноманітних розваг? Прагнете спробувати дещо особливе та незвичне? У комплексі «Софія» (Долина) знають, чим можна Вас здивувати! Чи вдасться кальянній залі перетворити суєту на свято, пригніченість на піднесення та ще більше зблизити друзів? Рекомендуємо Вам самим стати творцями власного живого відгуку, адже відгуки – це серце будь-якого закладу!