Кафе-ресторан

Якщо для таких грандіозних свят, як весілля, важко було б знайти місце розкішніше, ніж Мармурова Зала нашого комплексу, то нагоди менш гучні та від того не менш значимі для кожного з нас запрошуємо відсвяткувати в нашому кафе-ресторані «Софія». Дні народження, хрестини, всілякі річниці, службові корпоративи, презентації, новорічні вечори та дитячі свята, навіть весілля на невелику кількість гостей (зала розрахована на 120 осіб) – будь-яку подію можна шикарно й недорого відзначити у нас, серед гостинного персоналу «Софії», в затишному молодіжному кафе-ресторані на мальовничих околицях Долини.

Щойно Ви погортаєте викладені на нашому сайті фотографії інтер’єру кафе-ресторану, оздобленого в стилі Арт Нуво, як Ваша уява сама перенесе Вас в сяючу ніжно-карамельними тонами залу, що віддзеркалюється в скляній стелі із вставками різнобарвного вітражу. Тут можна весело провести романтичний вечір з коханою чи ділову зустріч, посидіти з друзями, колегами чи родичами, можна просто смачно поїсти – поснідати, пообідати чи повечеряти, замовити комплексний обід, скуштувавши запечене в тандирі м’ясо, спробувавши страви нашої авторської кухні та фірмові коктейлі «Софії». Окрім того, в теплу пору року відкритий танцмайданчик Маркіза, також можна зручно розташуватись з компанією на літній терасі, на гарному подвір’ї з альтанками та водограєм. В кафе-ресторані «Софія» завжди є жива музика, пісні під Ваш настрій можна замовити будь-які. Якщо Вам знадобиться Інтернет, швидкісний вай-фай у Вашому розпорядженні. Ціни нашого меню Вас приємно здивують в порівнянні з цінами подібних закладів даного регіону.

Одним словом, краще один раз побачити, ніж сім раз почути! Вагаєтесь, куди краще піти у Долині, де провести зустріч? Не вагайтесь, приходьте до нас, завжди раді Вас бачити! Ми не сумніваємось, Вам та Вашим гостям сподобається!