Весілля

ВЕСІЛЛЯ У «СОФІЇ» − ПОДІЯ КОРОЛІВСЬКОГО МАСШТАБУ

Для знакової події – тільки найкраще

Цей день не схожий на інші. Він унікальний для Вашої пари. І так хочеться, щоб він не був «одним із», а «саме тим». Втілити усі Ваші мрії про бездоганне весілля в реальність до снаги ресторану «Софія» у місті Долина. Вишукані страви меню, романтична жива музика, естетично привабливий інтер’єр… Саме тут Вам вдасться забути про усі передвесільні клопоти – відсвяткувати та потанцювати. Спеціальна пропозиція для молодят – затишний номер у подарунок!

Мармурова зала

У «Софії» Ви можете відсвяткувати справжнє українське весілля на 350 гостей! Саме таку кількість людей вміщає велика мармурова зала (також є ще зала на 150 осіб). Молодята та гості почуватимуться мов на королівському балі в ХІХ ст., адже оздоблення зали вражає витонченістю та досконалістю ліній. Вашим комфортом займеться привітний персонал, а про таку жадану прохолоду в літню спеку подбають кондиціонери, якими, до речі, оснащені усі приміщення ресторану.

А що у меню?

Свято запам’ятовується за допомогою деталей – кольорів, запахів та, звичайно, смаків. Щодо останнього, то не варто перейматись, адже у меню ресторану – кращі зразки української та європейської кухонь. Тільки-но уявіть, як нанизуєте шматок м’яса запеченого на відкритому вогні, мокаєте його у соковитий соус, смакуєте неймовірну скоринку, заправлену найсвіжішою зеленню та спеціями… І все це у дружній компанії на власному королівському  весіллі!

Комфорт для гостя – насамперед

Кожна локація на території ресторану – це місце, де можна зробити чудові фото. Витончений зимовий сад, літня тераса, зручні альтанки, кальянна та vip зали, де можна усамітнитись… сприятимуть Вашому комфортному відпочинку від буденної суєти. Важливо, що Вам не доведеться думати про те, де гостям залишити автівки, адже на території закладу є простора паркувальна зона.

Отже, до зустрічі в Долині, в ресторані «Софія», де знаються на створенні незабутньої атмосфери в день весілля!