Дні народження

Свято для дорослих

Ціни на оренду залів готельно-відпочинкового комплексу дозволяють відзначити свято без значних затрат для сімейного бюджету. Прагнете відсвяткувати з живою музикою, оригінально приготованими стравами та домашньою випічкою? Чудово! Також родзинкою закладу є м’ясна страва, приготована на вогні за особливим рецептом шеф-кухаря. Популярні місця серед гостей – затишна камінна зала, літня тераса, альтанки та кальянна кімната, яка спонукає Вас поринути у східний світ гармонії та спокою…

Чого хочуть діти?

Діти, як правило, менш вибагливі, аніж дорослі. Якщо задуматись, то для них ідеальне свято – це коли поруч друзі, святкова атмосфера, таке омріяне смачне морозиво чи піца. А ідеальне місце – затишне та просторе. Готель «Софія» у місті Долина має безліч залів із окремими кімнатами, які готові прийняти найгаласливішу компанію дітей! Для підлітків також знайдеться неординарне місце у готелі, а поки діти розважатимуться, батьки матимуть змогу відпочити та потанцювати. Меню для днів народження доволі різноманітне й готове задовольнити смаки найвибагливішого гурмана. І знаєте, у комплексі направду готують по-домашньому. Як для себе!

Відкривайте для себе нові місця!

Часто ми, шукаючи щось нове, не бачимо під носом того, що є не менш оригінальним та привабливим. Ваш День народження у готелі «Софія» (Долина) – це свято розкоші та вишуканості. Персональна можливість поринути у європейський естетизм, кращі світові та місцеві традиції кухонь. Мрію вгодити найвибагливішому гостю настільки, щоб кожен зміг почувати себе у закладі як удома – втілюють тут щодня!