Зимовий сад

Комфорт та естетика

Поснідати чи просто випити кави без поспіху – розкіш, яку далеко не завжди отримуємо в подорожах. У готельно-відпочинковому комплексі «Софія», що у місті Долина, дбайливий персонал передбачив для гостей це. Навіть узимку Ви можете неквапливо скуштувати смачне морозиво, випити запашної кави чи скористатись вай-фаєм у зимовому саду ресторану. Також це хороша можливість зав’язати нові знайомства та вийти із звичної зони комфорту… Якщо у Вас своя компанія, то Ви зможете продовжити святкування в дещо іншій та не менш приємній атмосфері.

Інтер’єр та меню

Зимовий сад – це коли не тільки про їжу. Деталі, які оточують нас – не менш важливі, адже вони харчують наш внутрішній світ. Інтер’єрні рішення приміщень вражають витонченістю та елегантністю притаманною найкращим європейським закладам. А Ви готові отримати естетичне задоволення? До речі, меню готельно-відпочинкового комплексу – це поєднання найкращих традицій вітчизняної та європейської кухонь. Уявіть собі: запечене м’ясо та овочі у поєднанні з свіжою зеленню… несподівані букети смаків, які важко піддаються опису, однак, так добре смакують… Варто спробувати!

Простір, переважання світлих тонів у дизайні та екзотичні рослини – це унікальний зимовий сад ресторану «Софія» у місті Долина. Неймовірно, але саме тут можна знайти задоволення усіх душевних та тілесних потреб. Ви легко забудете про щоденні клопоти та продовжите спілкування у колі близьких Вам людей!