Мармурова зала

Уявіть себе за святковим столом біля високої арки з білими колонами, перед Вами – величезна вишукана, немов казковий палац, викладена мармуром банкетна зала. У Вас – весілля. Лине жива музика, на танцмайданчику обіймаються в повільному танку пари, всі навколо сяють від радощів, піднімають тости і бажають Вам, усміхненим щасливим молодятам, подружнього щастя. Ви – в Мармуровій Залі елітного ресторану «Софія» в місті Долині, відомому на всю округу закладі найвищого рівня, єдиному в своєму роді комплексі, що з першого погляду захоплює своєю витонченістю та красою.

Інтер’єр банкетної зали «Софії» заслуговує на окрему увагу: сонячне світло з високих вікон неначе зливається із свічадами, кришталевими люстрами та елегантно прикрашеними столами, віддзеркалюючись від барочно-декорованих мармурових стін. Це створює атмосферу «розширення простору». Опинившись тут, складається враження, ніби Ви не в залі, а в безкрайому музеї, де замість експонатів – живі люди:  музиканти, офіціанти, Ви та Ваші гості. У всіх, безсумнівно, святково-піднесений настрій, усім хочеться танцювати, співати та ділитися нестримною радістю…

Нелегко знайти місце, яке б викликало настільки яскраві емоції, було би водночас затишним і парадним, дорого облаштованим і доступним за ціною, де б можна було відсвяткувати воістину королівське за розмахом весілля, неначе доленосний бал Попелюшки, де за помахом чарівної палички Феї магічно розквітає справжня казка. Ну а приємним додатковим бонусом від нас буде безкоштовний номер люкс в нашому готелі, де Ви проведете з коханою свою першу шлюбну ніч!

Будь-яка родина, яка справляє в нашій Мармуровій Залі весілля сьогодні, обов’язково рекомендує нас друзям і повертається до нас знову і знову, щоб відзначити чимало інших не менш важливих подій. Новий рік, ювілеї, хрестини, дні народження, корпоративи перетворюються серед яскравого декору мармурової зали в феєрверк чудових емоцій, радісних моментів та незабутніх вражень, котрі потім довго і із захопленням згадуються гостями та винуватцями торжества. Велику Мармурову Залу можна забронювати на триста п’ятдесят гостей, але в нас є ще Зала, призначена для ста двадцяти осіб.

Орендувати ту чи іншу під своє свято дуже просто: достатньо набрати нашого менеджера за телефоном, зазначеним на сайті «Софії», і описати всі вимоги – на яку дату Ви плануєте весілля, яке оформлення бажаєте, яка святкова програма, скільки буде гостей. Адже кожне свято ми готуємо індивідуально-неповторно. Так, весілля чи Новий Рік однієї компанії ніколи не нагадує святкування іншої: щоразу це унікальна подія!

Вишукане оздоблення «Софії», квіткові композиції флориста, вай-фай зона, окрема VIP-кімната та просторий мармуровий танцмайданчик, широка палітра страв нашого меню – Ви ніколи не оціните всі переваги нашого ресторану, поки одного дня не станете нашим гостем, якого ми будемо раді приємно здивувати як високим рівнем сервісу, так і доступністю ціни.

Отже, якщо Ви бажаєте, щоб Ваше свято стало особливим, запам’яталось всім запрошеним назавжди – ласкаво просимо в Долину до нашої гостинної «Софії»!